Loading...
O nas 2018-01-07T18:58:26+00:00

Doświadczenie

Znajdą tu Państwo lekarzy, biologów, biochemików, dietetyków, a nawet sportowców. Każdy z naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie i ma międzynarodowe osiągnięcia.

Rozwój

Bierzemy udział w wielu projektach badawczo-rozwojowych, między innymi w przeszczepach autologicznych fibroblastów, w leczeniu oparzeń czy niwelowaniu procesu starzenia.

Linie kosmetyków

Oparte są na nowych technologiach liposomowania składników aktywnych technologią HEET (High Encapsulation Efficiency Technology) – innowacyjną metodyką produkcji liposomów, dzięki którym uzyskujemy ogromną przewagę nad konkurencją.

Założyciele

Tomasz Kasela
Tomasz KaselaDoktor medycyny estetycznej
Tomasz Kasela, absolwent Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie ukończył Wydział Lekarski. Stypendysta Carondelet St Joseph Hospital Tucson. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i dietetyki. Posiada bogate doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, wypełniaczy i laserów. Przeprowadził około 6000 zabiegów. Pracował jako wykładowca na kierunku Studia Podyplomowe dla Lekarzy z dziedziny Medycyna Estetyczna w KWSPZ Kraków. Przyjmował w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej dr Sirka w Bielsku Białej i dr Sankowskiego w Warszawie. Obecnie pracuje w Slimgroup Katowice . Pracuje naukowo nad nowymi możliwościami wypełnień w obrębie twarzy. Autor artykułów z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik programów telewizyjnych o tematyce anti-aging.
Martyna Kasela
Martyna KaselaLekarz stomatolog, lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, gdzie ukończyła Wydział Lekarski, kierunek Lekarsko -Stomatologiczny. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej. Uczestnik licznych kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej. Współtwórca innowacyjnych kosmetyków drKasela, , używanych do leczenia cellulitu i procesów przeciwstarzeniowych. Udziałowiec NCT S.A , spółki zajmującej się wykorzystaniem autologicznych fibroblastów , w leczeniu blizn, rozstępów i zmarszczek , gdzie pracuje w zespole badawczym. Współudziałowiec Immuno – factor sp.zo.o. , zajmującej się wykorzystaniem, wysokoaktywnej hialuronidazy w farmaceutyce i kosmetologii ,oraz peptydów hamujących nekrozę i apoptozę komórek.

Ambasador Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet.